• Všeobecné

Vkusné šperky, ktoré nás neustále podmaňujú

Šperkárska dielňa Egne predstavuje vkusné šperky, ktoré si nás svojou krásou neustále podmaňujú. Kvalitná práca našich majstrov fasérov nám dovoľuje vytvárať nové, nápadité šperky na mieru. Práve nasledujúce šperky sa najviac tešia vašej obľube. 

Farebné drahokamy pre lepšiu náladu 

Prstienok s romantickým prírodným drahokamom ihneď rozjasní každý deň. Do šperku Rose je osadený 0,50 ct centrálny morganit jemnej ružovej farby. Šperk dopĺňajú žiarivé diamanty o karátovej hmotnosti 0,168 ct.

Vkusné šperky, ktoré nás neustále podmaňujú 

Krása udržateľných moissanitov v príveskoch, či prsteňoch EGNE

Oslnivý moissanit (zložený z kremíka a uhlíka) je prírodným drahokamom, ktorý sa svojimi vlastnosťami podobá diamantu. V prírode bol nájdený iba vo veľmi malom množstve. Objaviteľ Henri Moissan naň v roku 1893 narazil úplnou náhodou – pri skúmaní vzoriek hornín v meteorickom kráteri Barringer v Arizone. Po viacerých rokoch výskumu vedci priviedli kameň k dokonalosti a vytvorili jeho laboratórnu verziu. V súčasnosti sa moissanit vyrába v kontrolovanom prostredí. Proces výroby kameňa je šetrný k prírode. 

Vďaka pôvabu a vynikajúcim vlastnostiam, ktoré sú podobné diamantu, sa stal žiadaným kameňom. Je známy svojou tvrdosťou (podľa Mohsovej stupnice 9,5/10) a vysokým lindexom lomu svetla. Šperky s kvalitným moissanitom nájdete aj v našej ponuke akéhokoľvek šperku. Kliknite na možnosť výberu hlavného kameňa a nechajte sa unášať krásou kameňov. Nájdite svoj vysnívaný.

Precízny dizajn ručne osadených šperkov

 

Obľúbeným kúskom v šperkovnici našich zákazníkovi je napríklad prsteň Casey, ktorý je ručne osadeným modelom nášho faséra. Je výnimočný svojou eleganciou a nadčasovým dizajnom. 13 farebných zafírov spoločne s diamantmi vám ruku nádherne rozžiaria. 

 

 

Zaujímavým kúskom s nádychom luxusu a elegancie vo vašej šperkovnici môže byť aj netradičný prstienok Shadow so vzácnymi čiernymi diamantmi. 

 

 

Čaro personalizovaných náhrdelníkov 

V šperkárskej dielni EGNE vám splníme akékoľvek želanie. Čo poviete na tento decentný zlatý náhrdelník so žiarivým diamantom? Výber písmen a rovnako farby zlata (biela, ružová, žltá) je len a len na vás. Do náhrdelníka osádzame 0,10 ct (3mm) diamant farby G-H a čistoty Vs. 

Žiariace náušnice Luissa 

Neustále si nás podmaňujú aj náušnice Luissa, ktoré svojim briliantovým leskom krásne oživia každú tvár. Zlaté visiace náušnice zdobí 58 žiariacich briliantov. Do modelu osádzame centrálne drahokamy o karátovej hmotnosti 0,22 ct, ktoré sú doplnené menšími drahokamami o karátovej hmotnosti 0,21 ct. Zapínanie na patent je k uchu veľmi šetrné a ľahko sa s ním manipuluje. Náušnice Luissa sú nadčasovým šperkom, ktorý sa vám len tak ľahko neopozerá.

 

Potrebujete načerpať inšpiráciu? Pe viac zlatých šperkov si pozrite našu stránku www.egne.sk. V prípade, že máte záujem o výrobu originálneho šperku na mieru nás neváhajte kontaktovať. Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku pre váš jedinečný šperk rýchlo a samozrejme zadarmo. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu. 

 

 

 

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.