O nás

Sme inovatívni zlatníci s 30 ročnou tradíciou.
Kontakt

Vyrábame svadobné obrúčky, zásnubné prstene a iné šperky zo zlata a platiny.

Bez kompromisov v tej najvyššej kvalite pomocou inovatívnych postupov a moderných technológií.

Investícia

Všetky naše investície do moderných technológií sa odrážajú v minimálnej chybovosti, vyššej rýchlosti výroby a priaznivej cene pre nášho zákazníka. Pracujeme výlučne s materiálmi najvyššej akosti od popredných výrobcov a spracovateľov kovov z Európy. 

Aj vďaka tomu sa každý prstienok či šperk z našej dielne pýši čistými líniami, moderným dizajnom a nosí sa pohodlne. Šperky z dielne EGNE prechádzajú mnohonásobnou kontrolou kvality. Naša práca je pre nás poslaním. Sme hrdí na to, že tisícom z vás šperky z našej dielne pripomínajú tie najdôležitejšie životné okamihy.

 

Kvalitná ručná práca

Uvedomujeme si, že šperky sú častokrát spomienkou, ktorá sa dedí z generácie na generáciu, preto sme pri ich výrobe precízni a dbáme na vysokú kvalitu remeselného spracovania. Kvalitná ručná práca našich majstrov a moderné 3D technológie nám umožňujú vytvárať výnimočné klenoty prepracované do najmenších detailov. Ich krása vás bude sprevádzať dlhé roky.

Našou vášňou je výroba šperkov na mieru – od samotného návrhu 3D vizualizácie až po hotový klenot. Ak máte záujem o špeciálny drahokam, vybrúsime ho pre vás na mieru. Veľmi radi prijmeme každú výzvu. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Naše šperky sú výnimočné. Buďte výnimoční s nami. EGNE

Adresa pre osobný odber, showroom
Egne.sk, Hlavná 71, Košice 040 01

+421 948 750 585

Zobraziť viac

Náš showroom nájdete aj v Bratislave.
Landererova 8 (Panorama Towers), Bratislava 811 09

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.