Diamanty a precízne remeselné spracovanie s detailmi, vďaka ktorým bude váš šperk od nás jedinečný.

V EGNE sme experti na šperky a drahé kamene. Radi vám pomôžeme pri výbere zásnubného prsteňa, svadobných obrúčok, ale aj náušníc, či iných dizajnových šperkov na mieru. Náš tím v Bratislave s radosťou splní vaše priania o dokonalom šperku.

Sme odborníci na zásnubné prstene a svadobné obrúčky.
Naše 30 ročné skúsenosti nám umožňujú s ľahkosťou vytvárať unikátne šperky s dôrazom na ten najmenší detail.
Dokonalý šperk od EGNE vás bude zdobiť každý deň a dodá vám pocit výnimočnosti.
Zásnubné
prstene.
Diamanty a remeselné spracovanie s detailmi, vďaka ktorým bude váš zásnubný prsteň jedinečný.

Ste unavení z hľadania toho pravého prsteňa, ktorým chcete očariť lásku vášho života? Videli ste množstvo priemerných prsteňov, ktoré vás vôbec nenadchli? Z našej širokej kolekcie si určite vyberiete a keby aj nie, s pomocou našich dizajnérov vám vyrobíme vysnívaný kúsok presne podľa vašich predstáv. Vypracujeme 3D vizualizáciu a cenovú ponuku, šitú na mieru vašim možnostiam.

Svadobné
obrúčky.
Nájsť dokonalého partnera vám pomôcť nedokážeme, nájsť dokonalé obrúčky áno.

Povedala áno a vy hľadáte dokonalé svadobné obrúčky, ktorými navždy spečatíte vašu lásku? Nazrite do najširšej ponuky obrúčok v Bratislave a vyberte si tie jedinečné, ktoré vás budú sprevádzať po celý život. Pri každej svadobnej obrúčke si dokážete zvoliť farbu zlata, veľkosť a šírku prsteňa a povrchovú úpravu. Pokiaľ by ste si nevybrali z našej ponuky, s radosťou vám navrhneme a vyrobíme vaše vysnívané obrúčky presne podľa vašich predstáv.

Starostlivosť
a servis.

Šperk na celý život si zaslúži celoživotnú starostlivosť klenotníka. V EGNE vám ponúkame bezplatný servis, ktorý zahŕňa preleštenie a obnovu povrchu vášho zásnubného prsteňa či svadobných obrúčok a tiež kontrolu osadenia kameňov vo vašom šperku. S dodatočnou úpravou veľkosti zásnubného prsteňa si taktiež nemusíte robiť starosti, prsteň vám s radosťou bezplatne upravíme.

Každá odovzdaná krabička, v ktorej je šperk z našej dielne, je pre nás záväzkom.
Nech je výber vášho
šperku zážitkom.
Oni nám už dali svoje
ÁNO
Bekim & Laura

EGNE som objavil cez instagram a veľmi ma svojou prácou zaujali. Keď som ich navštívil osobne kvôli zásnubnému prsteňu so všetkým mi vyšli v ústrety. Navrhli a vyrobili ho presne podľa mojich predstáv. Dnes máme od EGNE aj svadobné obrúčky a iné šperky.

Martin & Veronika

Toľko svadobných obrúčok pokope som v živote nevidel. Ďakujem za super prístup a chválim aj krásne priestory. Určite odporúčam.

Mirka BuBlie & Miro EKG

Ďakujeme krásne EGNE, za skvelý prístup a široký výber prsteňov. Taktiež za pomoc pri výbere a finálnu úpravu veľkosti. Showroom je nádherný, jednoznačne najkrajší v Košiciach aj široko ďaleko. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Vás.

Matúš & Ivana

V tom strese, čo sme mali s obrúčkami, nám super padlo navštíviť predajňu EGNE. Pripadali sme si tam ako v obývačke u známych a atmosféra pri rozhovore s pánom, ktorý nás obsluhoval, nemala od toho tiež ďaleko. Kamarátsky prístup a profesionalita v jednom. Veľká vďaka!

Mirko & Simona

Veľmi príjemný personál , profesionálny prístup, celý showroom krásne ladí a výber je skutočne obrovský ! My už obrúčky na mieru mame doma:) odporúčam!

Je potrebné sa ku vám na návštevu objednať vopred?

Na stretnutie v bratislavskom showroome sa nemusíte objednávať no odporúčame to v prípade, že k nám cestujete z väčšej diaľky alebo chcete mať pri výbere obrúčok istotu, že vás nebude nikto rušiť a náš personál sa vám bude ihneď venovať. Otváracia doba zlatníctva v Bratislave je v pracovné dni od 11:00 do 19:00 a počas víkendov máme otvorené v sobotu od 11:00 do 15:00. V nedeľu máme zatvorené.

Kde sa vaše zlatníctvo v Bratislave nachádza?

Náš showroom EGNE sa nachádza na adrese Landererova 8 v novostavbe Panorama City v Bratislave. Nájdete nás vedľa potravín Yeme. Výhodou našej polohy je, že v blízkosti vždy bez problémov zaparkujete.

Dá sa za šperky platiť starým zlatom?

Disponujeme modernou röntgenovou technológiou vďaka ktorej vieme zistiť obsah drahého kovu vo vašom starom šperku alebo jeho úlomkoch s maximálnou presnosťou. Hodnotu zlata na základe jeho obsahu v danom predmete a hmotnosti započítame pri kúpe nového šperku. Celý proces trvá pár minút a je maximálne transparentný.

Poskytujete v bratislavskom zlatníctve opravu šperkov?

Áno, okrem bežného čistenia či obnovy povrchu šperkov vykonávame opravy v celom rozsahu – umožňuje nám to vlastná zlatnícka dielňa vybavená najnovšími technológiami a skúsený tím zlatníkov. Opravy prijímame v našom zlatníctve v Bratislave na ulici Landererova 8 (Panorama Towers). Prípadne nám šperk na opravu môžete zaslať aj poštou.

Gravírujete do svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov?

Áno, naše šperky podľa požiadavky zákazníka gravírujeme. Disponujeme špičkovou laserovou technológiou, pomocou ktorej vieme gravírovať prstene široké už od 1 mm. Na požiadanie vám náš dizajnér pripraví gravírovanie na mieru. Okrem ľubovoľného textu dokážeme gravírovať odtlačky prstov ale aj rôzne symboly či dokonca kresby.

Potrebujem iba vyčistiť šperk, poskytujete túto službu na počkanie?

Áno, sme vám kedykoľvek počas otváracích hodín plne k dispozícii. Odborné čistenie vykonávame na počkanie priamo v predajni. Okrem čistenia špecializovanou zlatníckou chémiou vám šperky vyčistíme aj v ultrazvuku. V prípade potreby lesklé povrchy zlata a platiny jemne preleštíme, odstraníme tak povrchové škrabance.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.