Sme odborníci na zásnubné prstene a
svadobné obrúčky

Navštívte nás v
Showroome Košice

Rezervovať stretnutie
Prečo k nám prísť?
Viac ako 1000 jedinečných modelov
svadobných obrúčok
na jednom mieste

Jediným limitom
je Vaša predstavivosť

Zásnubné prstene

Ste unavený z hľadania prsteňa, ktorý by vyrazil Vašej láske dych? Ak Vám nebude stačiť široká ponuka našej kolekcie, vyrobíme pre Vás šperk na mieru presne podľa Vašich predstáv. Priamo na osobnom stretnutí v našom zlatníctve v Košiciach vypracujeme spoločne 3D vizualizáciu šperku a nezáväznú cenovú ponuku, ušitú na mieru Vašim možnostiam.

Svadobné obrúčky

Povedala áno? Skôr ako si vydýchnete, nezabudnite na obrúčky. S viac ako 1000 modelmi sme najväčším showroomom obrúčok na východe Slovenska. Pri každej obrúčke si dokážete zvoliť farbu zlata, veľkosť a šírku prsteňa a povrchovú úpravu. Nevybrali ste si? V našom zlatníctve vyrobíme aj obrúčky na mieru, tak ako si ich vysnívate.

Záruka a servis

Navštívte naše zlatníctvo priamo v centre mesta, na Hlavnej 71 v Košiciach, adrese známej aj ako Žobrákov dom. Nenechajte sa pomýliť touto prezývkou. Na ľavo, za dverami z ulice Vás historické schodisko presvetlené honosnou sklenenou kupolou vyvedie do našich priestorov na prvom poschodí. Tento priestor sme si nevybrali náhodou. Je súčasťou zážitku, ktorý Vám prinášame.

Vysnívaný prsteň len ťažko nájdete vo vitríne zlatníctva. Iba vy viete ako má vyzerať.

My ho však dokážeme vyrobiť - jedinečný, presne taký ako si ho predstavujete. Prepracovaný do tých najmenších detailov.

Kde nás nájdete?

Navštívte nás priamo v centre mesta, na Hlavnej 71 v Košiciach, adrese známej aj ako Žobrákov dom. Nenechajte sa pomýliť touto prezývkou. Na ľavo, za dverami z ulice Vás historické schodisko presvetlené honosnou sklenenou kupolou vyvedie do našich priestorov na prvom poschodí. Tento priestor sme si nevybrali náhodou. Je súčasťou zážitku, ktorý Vám prinášame.

Pozrieť na Google Maps

Certifikát najvyššej kvality

Certifikát je pre diamant to isté, ako pre Vás občiansky preukaz. Dozviete sa z neho všetko o kameni, ktorý sa chystáte kúpiť. Atribúty ako farba, čistota, brus a karátová hmotnosť spolu s informáciami o pôvode Vám pomôžu uistiť sa, že nekupujete mačku vo vreci. K diamantom v našich šperkoch vždy dostanete certifikát pravosti. Prioritne vyberáme kamene s medzinárodným certifikátom GIA - Gemology Institute of America. GIA je tvorcom zásad pre hodnotenie diamantov a zároveň najdôveryhodnejšou inštitúciou na svete, ktorá hodnotí vlastnosti drahých kameňov. Viac o diamantoch sa dozviete v našej akadémii.

Zlatníctvo v Košiciach, ktoré si zamilujete

Našu košickú predajňu nazývame showroomom zámerne. Neschovávame krásu pod sklom a pri prezeraní jedinečných kúskov na vás netlačí nikto spoza pultu ako v klasickom zlatníctve. Stovky modelov si môžete pokojne skúšať a potešiť sa pohľadom na ne. Pri dobrej káve, či minerálke sa s vami radi porozprávame nielen o šperkoch, ktoré sú našou vášňou. Navštívte naše zlatníctvo v Košiciach v jednej z najúchvatnejších historických budov na Hlavnej ulici. Z výberu šperkov, zlata a diamantov robíme nezabudnuteľný zážitok bez ohľadu na to, či si u nás niečo kúpite alebo nie. Nechajte nás previesť vás svetom šperkov inak ako ste zvyknutý.

Reputácia je pre nás dôležitá

Eternity 😍 môžete ich kombinovať, nosiť spolu s iným prsteňom, alebo mať ako netradičnú svadobnú obrúčku, ktorá výborne doplní váš zásnubný prsteň.💍 Úplne najlepšie je, že v našom Showroome Košice vám radi ukážeme ich najväčšiu ponuku na Slovensku. 
Navštívte nás osobne | Link v Bio💛
😍Jedinečný Ametrín sa ťaží na jedinom mieste na svete- v Bolívii. 
V prsteni na mieru sme použili majstrom vybrúsený kúsok, kde sa takmer v presnej polovici stretáva 💜Ametyst (fialový) s 💛Citrínom (žltý).
Neobyčajné obrúčky z našej dielne, dámska zdobená diamantmi, ktorých počet a veľkosť vieme prisposôsobit na mieru vašim predstavám💎
Tieto a mnohé podobné svadobné obrúčky nájdete v kolekcií Eternity na e-shope Egne.sk
Nezdá sa Vám to, je to skutočne dvojfarebný kameň.😍 Pri výrobe šperkov na mieru plníme všetky priania zákazníkov. V tomto prípade to bolo použitie nádherného Ametrínu, ktorému dodáva sýtu fialovú farbu ametyst a jemnú žltú zase citrín. A čo vaša predstava o dokonalom prsteni?💭
Obrúčky z kolekcie Eternity sú našou srdcovou záležitosťou♥️. V Showroome Košice máme ich najširšiu ponuku na Slovensku. Navštívte nás osobne (Link v Bio)
Diamant s certifikátom od GIA je tá najlepšia voľba.💎Ručne osadený vo vysnívanom zásnubnom prstienku sa bude krásne vynímať a nikdy nestratí svoj lesk✨
V Showroome Košice vám radi ukážeme rôzne modely zásnubných prsteňov, alebo vám navrhneme a vyrobíme ten najkrajší zásnubný prsteň úplne na mieru😍
Napíšte nám správu, radí vám zodpovieme prípadné otázky.
Nielen diamanty, ale aj zlato sa musí krásne ligotať✨
Pri výrobe šperkov preto používame rôzne spôsoby leštenia. Od toho najjednoduchšieho, ručného, až po elektrolytické leštenie, ktoré patrí medzi absolútnu špičku v odbore, vďaka ktorej vieme precízne preleštiť aj ten najmenší detail.😍
#goldsmith #goldsmithing #jewellry #gold #engagementring
Zásnubný prsteň na mieru nie je ani zďaleka iba o prispôsobení veľkosti. Tú u nás vôbec nemusíte riešit, prsteň vám po zásnubách bezplatne vymeníme za ten v správnej veľkosti, ktorú vám odmeriame osobne v Showroome. Záleží nám na tom, aby vám prstienok perfektne sedel. 💎Na fotografii je 0,58ct diamant s GIA certifikátom, ktorý budeme osádzať do prstienka. Výsledok vám radi ukážeme v Showroome Košice😍, kde tento prstienok máme dostupný aj s 0,33ct a 0,23ct diamantmi certifikovanými v GIA a okrem žltého aj v ružovom a bielom zlate😍 
#diamonds #jewellery #engagementring
Zásnubný prsteň s diamantom vo výbruse Emerald, ktorý je charakteristický svojim obdĺžnikovým tvarom. Veľký počet rovných plôch spôsobuje, že v prípade emeraldu sú nečistoty v štruktúre diamantu ľahšie viditeľné. V prípade kameňov s nižšou čistotou, si v certifikáte všímame umiestnenie kazov a inklúzií. Postranné vady je možné zakryť vhodne zvoleným typom osadenia do šperku, na čo pri výrobe na mieru myslíme. 
Pri voľbe diamantu odporúčame tie, ktoré sú pri pohľade z vrchu čisté.

Pri výbere vhodného diamantu radi poradíme aj vám🔬navštívte nás v Showroome Košice alebo nás kontaktujte e-mailom.
Milujeme maličké detaily🔬 a baví nás kombinovať zásnubné prstene spolu s obrúčkami. 🥰 
Páči sa vám nosiť zásnubný prsteň spolu s obrúčkou, alebo ostanete radšej verný klasike? 
#kosice #bratislava #zasnuby #svadba #svadba2019
Zásnubný prsteň z ružového zlata s 1ct diamantom💎 patrí medzi najnovšie kúsky v košickom showroome.😍 Tento model vieme upraviť presne podľa vás. Na požiadanie ho osadíme diamantom, Swarovski zirkónom, či iným drahokamom z našej širokej ponuky.

#engagementring #ringstagram #ringoftheday #diamonds #jewellery
Ďalší kúsok z našej dielne, ktorý sme vyrábali na mieru presne podľa predstáv zákazníka😍

Pri výbere toho najkrajšieho zásnubného prsteňa vám radi pomôžeme, napíšte nám e-mail, alebo nás navštívte osobne v Showroome Košice / link v Bio.
#ringstagram #ringoftheday #engagementring #jewellry #instalove
😍Diamantová obrúčka z našej zlatníckej dielne na ruke krásne vynikne a elegantne doplní váš zásnubný prsteň 💍 
Na e-shope obrúčku nájdete v kolekcii Eternity v bielom zlate.
#diamonds #jewellry
Prepracovaný do toho najmenšieho detailu 😍 zásnubný prsteň s centrálnym 0,5ct GIA diamantom našej výroby ⚒ 
#diamonds #jewellry #engagementring #ringoftheday #ringstagram #goldsmith #kosice #bratislava
😍Zásnubné prstene na mieru
➡️Každý z našich modelov vieme na mieru prispôsobiť vašim predstavám. Zmeniť typ kameňa, jeho veľkosť, alebo tvar nám nerobí problém.💎 🛎Navštívte nás osobne v Showroome Košice