Sme odborníci na zásnubné prstene a
svadobné obrúčky

Navštívte nás v
Showroome Košice

Rezervovať stretnutie
Prečo k nám prísť?
Viac ako 1000 jedinečných modelov
svadobných obrúčok
na jednom mieste

Jediným limitom
je Vaša predstavivosť

Zásnubné prstene

Ste unavený z hľadania prsteňa, ktorý by vyrazil Vašej láske dych? Ak Vám nebude stačiť široká ponuka našej kolekcie, vyrobíme pre Vás šperk na mieru presne podľa Vašich predstáv. Priamo na osobnom stretnutí v našom zlatníctve v Košiciach vypracujeme spoločne 3D vizualizáciu šperku a nezáväznú cenovú ponuku, ušitú na mieru Vašim možnostiam.

Svadobné obrúčky

Povedala áno? Skôr ako si vydýchnete, nezabudnite na obrúčky. S viac ako 1000 modelmi sme najväčším showroomom obrúčok na východe Slovenska. Pri každej obrúčke si dokážete zvoliť farbu zlata, veľkosť a šírku prsteňa a povrchovú úpravu. Nevybrali ste si? V našom zlatníctve vyrobíme aj obrúčky na mieru, tak ako si ich vysnívate.

Záruka a servis

Navštívte naše zlatníctvo priamo v centre mesta, na Hlavnej 71 v Košiciach, na adrese známej aj ako Žobrákov dom. Nenechajte sa pomýliť touto prezývkou. Naľavo, za dverami z ulice Vás historické schodisko presvetlené honosnou sklenenou kupolou vyvedie do našich priestorov na prvom poschodí. Tento priestor sme si nevybrali náhodou. Je súčasťou zážitku, ktorý Vám prinášame.

Vysnívaný prsteň len ťažko nájdete vo vitríne zlatníctva. Iba vy viete, ako má vyzerať.

My ho však dokážeme vyrobiť - jedinečný, presne taký, ako si ho predstavujete. Prepracovaný do tých najmenších detailov.

Kde nás nájdete?

Navštívte nás priamo v centre mesta, na Hlavnej 71 v Košiciach, adrese známej aj ako Žobrákov dom. Nenechajte sa pomýliť touto prezývkou. Na ľavo, za dverami z ulice Vás historické schodisko presvetlené honosnou sklenenou kupolou vyvedie do našich priestorov na prvom poschodí. Tento priestor sme si nevybrali náhodou. Je súčasťou zážitku, ktorý Vám prinášame.

Pozrieť na Google Maps

Certifikát najvyššej kvality

Certifikát je pre diamant to isté ako pre Vás občiansky preukaz. Dozviete sa z neho všetko o kameni, ktorý sa chystáte kúpiť. Atribúty ako farba, čistota, brus a karátová hmotnosť, spolu s informáciami o pôvode Vám, pomôžu uistiť sa, že nekupujete mačku vo vreci. K diamantom v našich šperkoch vždy dostanete certifikát pravosti. Prioritne vyberáme kamene s medzinárodným certifikátom GIA - Gemology Institute of America. GIA je tvorcom zásad pre hodnotenie diamantov a zároveň najdôveryhodnejšou inštitúciou na svete, ktorá hodnotí vlastnosti drahých kameňov. Viac o diamantoch sa dozviete v našej akadémii.

EGNE- GIA

Zlatníctvo v Košiciach, ktoré si zamilujete

Našu košickú predajňu nazývame showroomom zámerne. Neschovávame krásu pod sklom a pri prezeraní jedinečných kúskov na vás netlačí nikto spoza pultu ako v klasickom zlatníctve. Stovky modelov si môžete pokojne skúšať a potešiť sa pohľadom na ne. Pri dobrej káve či minerálke sa s Vami radi porozprávame nielen o šperkoch, ktoré sú našou vášňou. Navštívte naše zlatníctvo v Košiciach v jednej z najúchvatnejších historických budov na Hlavnej ulici. Z výberu šperkov, zlata a diamantov robíme nezabudnuteľný zážitok bez ohľadu na to, či si u nás niečo kúpite alebo nie. Nechajte nás previesť vás svetom šperkov inak, ako ste zvyknutý.

Reputácia je pre nás dôležitá

Často kladené otázky

Je potrebné sa ku vám na návštevu objednať vopred?

Na stretnutie v Showroome Košice sa nemusíte objednávať no odporúčame to v prípade, že k nám cestujete z väčšiej diaľky alebo chcete mať pri výbere obrúčok istotu, že vás nebude nikto rušiť a náš personál sa vám bude ihneď venovať. Otváracia doba zlatníctva / showroomu Košice je v pracovné dni od 10:00 do 18:00, počas víkendov máme otvorené iba na objednávky.

Kde sa vaše zlatníctvo v Košiciach nachádza?

Náš Showroom EGNE sa nachádza na poschodí jednej z najkrajších budov na Hlavnej ulici, košičanom dobre známej ako Žobrákov Dom. Budova sa nachádza na pól ceste medzi kaviarňou Slávia a cukrárňou Aida, oproti Morovému stĺpu pri malej fontáne. Adresa je Hlavná 71, Košice. Pre vstup do Showroomu je potrebné zazvoniť na zvonček označený "EGNE". My vám s radosťou otvoríme :)

Dá sa za šperky platiť starým zlatom?

V košickom zlatníctve disponujeme modernou röntgenovou technológiou vďaka ktorej vieme zistiť obsah drahého kovu vo vašom starom šperku alebo jeho úlomkoch s maximálnou presnosťou. Následne vám hodnotu zlata na základe jeho obsahu v danom predmete a hmotnosti vykalkulujeme. Celý proces trvá pár minút a je maximálne transparentný.

Poskytujete v košickom zlatníctve opravu šperkov?

Áno, okrem bežného čistenia či obnovy povrchu šperkov vykonávame opravy v celom rozsahu- umožnuje nám to vlastná zlatnícka dielňa vybavená najnovšími technológiami a skúsený tím zlatníkov. Opravy prijímame v našom zlatníctve na Hlavnej 71 v Košiciach.