Najväčší výber svadobných obrúčok na Slovensku a zásnubné prstene prepracované k absolútnej dokonalosti.

Nechajte sa inšpirovať najobľúbenejšími dizajnami z našej kolekcie alebo si nechajte navrhnúť šperk na mieru. Prisposobíme ho vašim predstavám v každom detaile.

Sme odborníci na zásnubné prstene a svadobné obrúčky.
Naše 30 ročné skúsenosti nám umožňujú vytvárať unikátne šperky s dôrazom na ten najmenší detail.
Dokonalý šperk od EGNE vás bude zdobiť každý deň a dodá vám pocit výnimočnosti.
Zásnubné
prstene
Ste unavený z hľadania prsteňa, ktorý by vyrazil vašej láske dych?

Ak vám nebude stačiť výber z kolekcie našich modelov v košickom zlatníctve, vyrobíme pre vás šperk na mieru presne podľa predstáv. Na osobnom stretnutí nám popíšete vašu predstavu o dokonalom zásnubnom prsteni. Naši dizajnéri na mieru vypracujú 3D vizualizáciu šperku a nezáväznú cenovú ponuku, šitú na mieru vašim možnostiam.

Svadobné
obrúčky
Povedala áno? Skôr ako si vydýchnete, nezabudnite na obrúčky.

Našu ponuku netvorí iba viac ako 1000 jedninečných modelov svadobných obrúčok. Každý snubný prsteň vieme upraviť na mieru. Na prianie vieme prsteň prispôosobiť v každom detiale. Pridať líniu, zmeniť povrchovú úpravu či osadenie kameňov alebo profil obrúčky. Nerobí nám problém navrhnúť jedinečné obrúčky na mieru iba pre vás. Vysnívané obrúčky vám vyrobíme na mieru a vystavené vzorky vám budu slúžiť ako ukážka majstrovskej práce, za ktorou si spolu s kolegami z dielne EGNE už roky stojíme. Pridajte sa aj vy k tisícom spokojných zákazníkov, ktorý svadobným obrúčkam EGNE dali svoje “Áno”.

Kde nás
nájdete?

Navštívte nás priamo v centre mesta, na Hlavnej 71 v Košiciach, adrese známej aj ako Žobrákov dom. Nenechajte sa pomýliť touto prezývkou. Za dverami predajne venovanej zásnubným prstenom, náušniciam a najnovším kolekciám váš čaká vyškolený a ústretový personal, ktorý vás z predajne na prízemí prevedie historickým schodiskom presvetleným honosnou sklenenou kupolou do priestorov Showroomu svadobných obrúčok na prvom poschodí.

Tento priestor sme si nevybrali náhodou. Je súčasťou zážitku, ktorý Vám prinášame.

Každá odovzdaná krabička, v ktorej je šperk z našej dielne, je pre nás záväzkom.
Nech je výber vášho
šperku zážitkom.
Oni nám už dali svoje
ÁNO.
Bekim & Laura

EGNE som objavil cez instagram a veľmi ma svojou prácou zaujali. Keď som ich navštívil osobne kvôli zásnubnému prsteňu so všetkým mi vyšli v ústrety. Navrhli a vyrobili ho presne podľa mojich predstáv. Dnes máme od EGNE aj svadobné obrúčky a iné šperky.

Martin & Veronika

Toľko svadobných obrúčok pokope som v živote nevidel. Ďakujem za super prístup a chválim aj krásne priestory. Určite odporúčam.

Mirka BuBlie & Miro EKG

Ďakujeme krásne EGNE, za skvelý prístup a široký výber prsteňov. Taktiež za pomoc pri výbere a finálnu úpravu veľkosti. Showroom je nádherný, jednoznačne najkrajší v Košiciach aj široko ďaleko. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Vás.

Matúš & Ivana

V tom strese, čo sme mali s obrúčkami, nám super padlo navštíviť predajňu EGNE. Pripadali sme si tam ako v obývačke u známych a atmosféra pri rozhovore s pánom, ktorý nás obsluhoval, nemala od toho tiež ďaleko. Kamarátsky prístup a profesionalita v jednom. Veľká vďaka!

Mirko & Simona

Veľmi príjemný personál , profesionálny prístup, celý showroom krásne ladí a výber je skutočne obrovský ! My už obrúčky na mieru mame doma:) odporúčam!

Je potrebné sa ku vám na návštevu objednať vopred?

Na stretnutie v Showroome Košice sa nemusíte objednávať no odporúčame to v prípade, že k nám cestujete z väčšej diaľky alebo chcete mať pri výbere obrúčok istotu, že vás nebude nikto rušiť a náš personál sa vám bude ihneď venovať. Otváracia doba zlatníctva / Showroomu Košice je v pracovné dni od 10:00 do 18:00, v stredu a vo štvrtok od 10:00 do 19:00 a počas víkendov máme otvorené v sobotu od 10:00 do 14:00.

Kde sa vaše zlatníctvo v Košiciach nachádza?

Predajňa EGNE sa rozpestiera na dvoch poschodiach jednej z najkrajších budov na Hlavnej ulici, košičanom dobre známej ako Žobrákov Dom. Budova sa nachádza na pol ceste medzi kaviarňou Slávia a cukrárňou Aida, oproti Morovému stĺpu pri malej fontáne. Adresa je Hlavná 71, Košice.

Dá sa za šperky platiť starým zlatom?

Áno, náš vyškolený personál vám šperk ohodnotí a odpočíta z ceny nového šperku. V košickom zlatníctve disponujeme modernou röntgenovou technológiou vďaka ktorej vieme zistiť obsah drahého kovu vo vašom starom šperku alebo jeho úlomkoch s maximálnou presnosťou. Následne vám hodnotu zlata na základe jeho obsahu v danom predmete a hmotnosti vykalkulujeme. Celý proces trvá zopár minút a je maximálne transparentný.

Poskytujete v košickom zlatníctve opravu šperkov?

Áno, okrem bežného čistenia či obnovy povrchu šperkov vykonávame opravy v celom rozsahu – umožňuje nám to vlastná zlatnícka dielňa vybavená najnovšími technológiami a skúsený tím zlatníkov. Každú opravu šperku je potrebné individuálne prekonzultovať. Náš odborný personál individuálne prehodnotí opravu vášho zlatého klenotu, odhadne cenu opravy a čas potrebný na realizáciu.

Gravírujete do svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov?

Áno, naše šperky podľa požiadavky zákazníka gravírujeme priamo v košickej predajni. Disponujeme špičkovou laserovou technológiou, pomocou ktorej vieme gravírovať prstene široké už od 1 mm. Okrem ľubovoľného textu dokážeme gravírovať odtlačky prstov ale aj rôzne symboly či dokonca kresby.

Potrebujem iba vyčistiť šperk, poskytujete túto službu na počkanie?

Áno, sme vám kedykoľvek počas otváracích hodín plne k dispozícii. Odborné čistenie vykonávame na počkanie priamo v predajni. Okrem čistenia špecializovanou zlatníckou chémiou Vám šperky vyčistíme aj v ultrazvuku. V prípade potreby lesklé povrchy zlata a platiny jemne preleštíme, odstraníme tak povrchové škrabance.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.