• Všeobecné

Farba roku 2023: Magenta ovládla EGNE šperky

Farba roku 2023: Magenta ovládla aj EGNE šperky

Neprehliadnuteľná farba roku 2023: Magenta ovládla aj dizajn šperkov EGNE. Tento rok sa odborníci inšpirovali prírodou – farbou odvodenou od košenily/karmínu (vzácne prírodné farbivo, ktoré pochádza z chrobáka červca nopálového). Sýty odtieň červenej a fialovej so sebou prináša nové vízie, silu a energiu. Podporuje optimizmus a radosť, ktorú všetci potrebujeme. 

Čo tak urobiť si radosť aj z nového šperku, ktorý bude funkčný a zároveň mimoriadne trendový? Táto farba šperkom nesmierne svedčí. 

Šperky farby Viva Magenta? Vyberte si z ponuky EGNE

Profesionálni zlatníci EGNE prichádzajú s novými ručne robenými šperkami, ktoré budú žiarivou súčasťou vašej šperkovnice. Možno budete prekvapení, koľko farebných variácií v rámci odtieňa Magenta na našom e-shope viete nájsť. Pripravili sme si pre vás pár obľúbených kúskov, ktoré jednoznačne stoja za pozretie. 

Nadčasový zafírový prsteň

Netradičným ručne vyrábaným kúskom vo vašej šperkovnici môže byť aj unikátny prsteň Sapphire. Svojimi pestrými farbami pripomína dúhu. Vďaka tomuto kúsku v roku 2023 zaručene zažiarite. 

Farba roku 2023: Magenta ovládla EGNE šperky

Rubínový prsteň Helena 

Prsteň Helena s centrálnym rubínom s rozmermi 6×4 mm prináša závan šarmu a divokosti. Vďaka zaujímavej tmavočervenej farbe spoločne s 0,192 ct diamantmi na ruke svojej majiteľky jednoznačne zažiari. 

Farba roku 2023: Magenta ovládla EGNE šperky

Netradičný prsteň s bikolórnym turmalínom

Ak by ste potrebovali výraznejšiu farbu Magenta v šperku o niečo zjemniť, podarí sa vám to ak si zaobstaráte šperk so salt and pepper drahokamom alebo zaujímavým dvojfarebným turmalínom v novom modeli Melanie. Aj toto môže byť váš vysnívaný kúsok. Inklúzie v ružovo bielom turmalíne zdôrazňujú prírodný pôvod tohto polodrahokamu. Najkrajšie na tom je, že na svete nenájdete ešte jeden taký istý turmalín

 

Farba roku 2023: Magenta ovládla EGNE šperky

Prsteň inšpirovaný princeznou Dianou – Lady Di

Najnovším kúskom našej šperkárskej dielne je zlatý prsteň pútajúci pozornosť dominantným ružovým zafírom s rozmermi 8,05 x 6,10 x 3,10 mm. Drahokam je obklopený žiarivými diamantmi o rozmere od 2,50 do 2,70 mm.

Farba roku 2023: Magenta ovládla EGNE šperky

 

 

V šperkárskej dielni Egne ponúkame aj možnosť šperku na mieru. Radi vám do neho osadíme kamene, práve vo farbe roku 2023. Na výber máte viacero možností centrálneho kameňa. V ružovo-fialovej farbe sa pohybujú kamene ako: turmalín, spinel, kunzit, zaujímavý ametrín, ruženín a rubín. Ktorý bude ten váš? Kontaktujte našich profesionálov a ponorte sa do krásy šperkov spoločne s nami. 

 

 

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.