• Všeobecné

Horúci trend: ikonický tennis náramok

Horúci trend: ikonický tennis náramok

Horúci trend: ikonický tennis náramok. Tento šperkársky kúsok je skutočne všestranný. Dokonale podčiarkne akýkoľvek štýl – od každodenného casual, elegantného štýlu až po slávnostný. Šperk sa pýši neuveriteľnou brilantnosťou, ktorá očarí. Ponúkame Vám zopár zaujímavostí aj užitočných informácii, ktoré pred kúpou náramku určite neprehliadnite.   

Zaujímavý pôvod názvu

Názov populárneho tenisového náramku pochádza z amerického US Open z roku 1987, kedy profesionálna tenistka a módna diva Chris Evertová počas svojho zápasu svoj diamantový náramok stratila. Po tomto zistení bol zápas ihneď pozastavený a na požiadanie tenistky ho športoví funkcionári hľadali priamo pred očami divákov. Presne od tohto dňa sa diamantový náramok označuje ako tenisový. Na svojich zápästiach ho nosia svetové hviezdy ako Serena Williams, Maria Sharapova, Jennifer Lopez, Meghan Markle, či Hailey a Justin Bieber. 

 

Horúci trend: ikonický tennis náramok
Diamantový zlatý tennis náramok z dielne Egne

 

Spoznáte ho na prvý pohľad 

Tenisový náramok obsahuje malé diamanty, alebo iné drahokamy, ktoré sú spojené tenkou zlatou retiazkou. Tento elegantný šperk je vyrobený väčšinou zo 14 karátového zlata. V šperkárskej dielni Egne nájdete okrem jednoduchej diamantovej línie aj originálne tennis náramky, do ktorých osádzame farebné zafíry. Ak máte akúkoľvek predstavu o vašom vysnívanom náramku, neváhajte sa ozvať. Všetky sny radi zhmotníme do dizajnu šperku na mieru, ktorý bude patriť iba vám.

Horúci trend: ikonický tennis náramok
 Zafírový tennis náramok Rainbow

                                                                                                                                          

Často kladené otázky  

Dá sa tenisový náramok dodatočne upraviť?

Áno, tenisové náramky v šperkárskej dielni Egne vieme upraviť. Ak šperk potrebujete skrátiť, prineste nám ho, veľmi radi sa oň postaráme. 

Je tenisový náramok vhodný na každodenné nosenie? 

Tenisový náramok sa dokonale hodí k formálnemu aj neformálnemu vzhľadu. To, ako ho budete nosiť záleží na vašich preferenciách. Sú veľmi pohodlné a štýlové, vďaka čomu sú obľúbené ako každodenné šperky, ktoré sa hodia ku všetkému. Môžete ho nosiť bez obáv každý deň, no pred sprchovaním a večerným spánkom ho odporúčame vložiť do šperkovnice. Sprchovanie môže na diamantoch zanechať jemný film alebo zvyšky mydla. Aby ste predišli strate lesku drahokamov, pred sprchovaním si náramok zo zápästia zložte.

Koľko karátov je v tenisovom náramku?

Karátová hmotnosť diamantov v náramku je individuálna.  Diamantové tenisové náramky sa môžu pohybovať od karátovej hmotnosti 1 ct až po 11+ karátov. Tento hmotnostný rozdiel závisí od veľkosti a počtu diamantov.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.