• Všeobecné

Výroba originálneho šperku na mieru zo zlatníckej dielne Egne

Jediný a jedinečný: ako to prebieha a koľko stojí?

Výroba originálneho šperku na mieru zo zlatníckej dielne Egne. Naši dizajnéri a zlatníci sú pripravení zhmotniť všetky vaše sny do reality. Kvalitná ručná práca našich majstrov zlatníkov a moderné technológie 3D modelovania a 3D tlače nám umožňujú vytvoriť šperk po akom ste vždy túžili. Inšpirovať sa môžete šperkom, ktorý nájdete na našom e-shope, alebo môžeme vytvoriť šperk úplne od nuly podľa predlohy z fotografie alebo vášho opisu. O tom, že takýto šperk vôbec nemusí byť drahší ako štandardný prsteň z našej ponuky, píšeme nižšie.

Prezrite si unikátne modely diamantových prsteňov a obrúčok.

Ako u nás prebieha celý proces výroby šperku na mieru?

Úvodná konzultácia: Prostredníctvom e-mailu alebo na osobnom stretnutí v našom showroome nám popíšete, o aký šperk máte záujem. Či už sa jedná o úpravu šperku z ponuky nášho e-shopu, alebo výrobu šperku na mieru podľa predlohy, budeme potrebovať čo najpodrobnejší opis vašich požiadaviek. Pomôcť môžu aj obrázky, skice. Na úvodnej konzultácii si vyšpecifikujeme materiály, z ktorých budeme šperk vyrábať a rovnako aj kamene, ich druh, umiestnenie a počet. Štandardne vytvárame šperky na mieru z materiálov: 14k zlato (585/1000) – biele, ružové, žlté a 18k zlato (750/1000) biele, ružové, žlté – prípadne ich kombináciou a z platiny. Do šperkov najčastejšie osádzame diamant v briliantovom bruse, no v prípade záujmu vieme použiť aj iné drahé kamene, perly, poprípade zirkóny. V prvej fáze pred samotným plánovaním šperku zistíme aj požadovanú veľkosť (veľkosť najjednoduchšie odmeriame na osobnom stretnutí, poprípade k vám domov zašleme sadu na meranie aj s inštrukciami). 

Vytvorenie 3D modelu šperku na mieru našimi dizajnérmi: Na základe špecifikácie z úvodného stretnutia vytvoríme spolu s našimi dizajnérmi 3D model šperku. V tejto dôležitej fáze vám pošleme predlohy, 3D modely šperku vo vami vybranej farbe aj s kameňom podľa vášho výberu. Ide o veľmi realistickú predlohu, ktorá bude slúžiť ako základ pre ďalšiu výrobu.

Zaslanie cenovej ponuky: Vypracujeme vám cenovú ponuku pre váš šperk na mieru a určíme čas, ktorý naši zlatníci potrebujú na výrobu (spravidla to je menej ako 4 týždne). Vyšpecifikujeme materiály, použité kamene a celkovú cenu šperku- zašleme vám prehľadnú a transparentnú cenovú ponuku. Následne na základe vašich požiadaviek zapracujeme zmeny a pošleme finálny návrh cenovej ponuky na schválenie.

Platba zálohy 50%: Po odsúhlasení návrhu a zaplatení zálohy vo výške 50% zadávame šperk do výroby našim zlatníkom. Od tohto momentu začína plynúť doba potrebná na výrobu, ktorú sme vám uviedli v cenovej ponuke

Dokumentácia procesu výroby: V prípade záujmu vám vieme posielať fotografie z procesu výroby. Budete vidieť, ako šperk vzniká a spoznáte čaro zlatníckej práce.

Odovzdanie hotového šperku: Po dokončení výroby vás budeme kontaktovať. Dohodneme si osobné stretnutie alebo spôsob doručenia vyrobeného šperku k vám. Pri preberaní šperku na základe vystaveného daňového dokladu nám uhradíte 50% zo sumy dohodnutej podľa odsúhlasenej cenovej ponuky. Luxusné balenie, certifikát k šperku aj k samotnému diamantu je samozrejmosťou tak ako aj doživotný servis.

 

Prezrite si unikátne modely diamantových prsteňov a obrúčok.                    Na fotke môžete vidieť zásnubný prsteň vyrobený na mieru osadený ligotavými moissanitmi.

A cena? Šperk na mieru vs. šperk z e-shopu

Mohli by ste si myslieť, že šperk na mieru z našej dielne bude neporovnateľne drahší ako z ponuky hotových modelov na e-shope, no nemusí to byť tak. Výslednú cenu šperku na mieru ovplyvnia hlavne použité drahé kamene, ktorých výber je, samozrejme, na vás. V zlatníckej dielni pristupujeme ku každému nášmu šperku individuálne, či už sa jedná o šperk “na mieru” alebo o model z našej ponuky na e-shope.

Prezrite si unikátne modely diamantových prsteňov a obrúčok.
Prívesok na mieru z ružového zlata vyrobený pomocou technológie 3D tlače, prepracovaný v každom detaile. Do prívesku sme osádzali špičkové prírodné diamanty. Použili sme aj menej tradičné – čierne diamanty na kontrastné zvýraznenie očí.

V prípade, že máte záujem o výrobu originálneho šperku na mieru nás neváhajte kontaktovať. Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku pre váš jedinečný šperk rýchlo a samozrejme zadarmo.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.