• Obrúčky

#1: Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si tie najvýnimočnejšie

Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si tie najvýnimočnejšie. Pretože fantázii sa medze nekladú. Pre šperkárov z dielne Egne je vždy na prvom mieste kvalita a spokojnosť nášho zákazníka. Našim poslaním je splniť Vám tie najtajnejšie túžby a z pohľadu mnohých, aj “nerealizovateľné” požiadavky. Pre Egne však toto slovo neexistuje a s veľkou radosťou Vám to ukážeme. Pripravili sme si pre Vás prehľad 10 gravírovaných obrúčok, vytvorených pre špeciálne potreby a zároveň milé potešenie pre našich zákazníkov. Pozrite sa na ne, ktorý je Váš favorit? Veríme, že Vás inšpirujeme.

Kombinované svadobné obrúčky s elegantnou čiernou líniou

Svadobné obrúčky z bielo-ružového zlata zdobené elegantnou čiernou líniou a vnútorným gravírom v podobe mien mladomanželov.

Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si tie najvýnimočnejšie

Kreatívne kombinované obrúčky z bieleho a žltého zlata

Kreatívny gravír za ktorým sa ukrýva priezvisko budúcich mladomanželov. Je naozaj jedinečný, čo poviete?

čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne

Svadobné obrúčky s diamantom a gravírovanými odtlačkami prstov

Opäť nápaditý kúsok z našej dielne. Svadobné obrúčky s gravírovanými vzájomnými odtlačkami prstov v tvare. Sú naozaj krásne, čo poviete?

gravírovaný prsteň

Svadobné obrúčky “svet” z bieleho zlata 

Svadobné obrúčky “svet”  vyrobené na mieru s milým vnútorným kontrastným gravírovaním.

Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si     gravir-obrucka

Kombinované svadobné obrúčky z bieleho a ružového zlata s GPS súradnicami

Súradnice na obrúčkach? Prečo nie? Zákazníkom sme do svadobných obrúčok tentokrát gravírovali GPS súradnice s vlastným štylom písma.

prstene Egne

 

Nezabudnite si pozrieť aj druhú časť nášho článku, v ktorom nájdete široký výber nádherných personalizovaných prstienkov, aj v šperku na mieru. Gravírovanie vlastného motívu v našej ponuke rozhodne nie je novinkou.  Najlepšie na tom je, že Vám Váš vysnívaný gravír vieme sami navrhnúť, alebo nakresliť. Gravírujeme priamo v našom showroome v Košiciach pomocou najmodernejšiej laserovej technológie a Vy môžete byť priamo pri tom. Okrem svadobných obrúčok Vám odkaz dobre ukryjeme aj do zásnubného prsteňa.

Navštívte nás, radi Vám pri výbere z našej ponuky poradíme osobne.

 

 

 

 

 

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.