• Obrúčky

#2: Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si tie najvýnimočnejšie

Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si naše najvýnimočnejšie. Pripravili sme si pre Vás druhé pokračovanie gravírovaných obrúčok, vytvorených pre špeciálne potreby a zároveň milé potešenie našich zákazníkov. Veríme, že Vás inšpirujeme.

Minimalistické nadčasové svadobné obrúčky z bieleho zlata

Elegantné obrúčky so začiatočnými písmenami mien svadobčanov. Ako by vyzerali tie Vaše?

#2: Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne

Svadobné obrúčky z ružového zlata pre milovníkov aktívneho životného štýlu

Sú vašou záľubou cvičenie a hory? Našich zákazníkov jednoznačne áno. A spoločné “áno” si aj povedali. Čo poviete na toto originálne gravírovanie? Páči sa Vám?

gravirovane obrucky z dielne Egne

Gravírované svadobné obrúčky z dielne Egne: biele zlato

Máme tu aj menší protiklad zdravého životného štýlu v podobe výborného pivka a hamburgera. Prečo nie? Tento nápad nás veľmi pobavil. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

#2: Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si.

Vypuklé obrúčky zo žltého zlata s motívom “Elf”

Vonkajšie gravírovanie na mieru pre všetkých Elfov a fanúšikov Pána prsteňov.

Gravirovane obručky Egne. Pozrite si

Obrúčka s gravírom: biele zlato s vlastným príbehom 

Aké gravírovanie do svadobných obrúčok by ste si vybrali Vy? V Egne sa kreativite medze nekladú.  Váš príbeh budete nosiť so sebou už navždy. Navrhnite si ho podľa predstáv, o ostatné sa postarajú naši zlatníci.

#2: Čaro gravírovaných obrúčok z dielne Egne. Pozrite si tie najvýnimočnejšie

Čaro gravírovaných obrúčok zo šperkárskej dielne Egne je naozaj výnimočné. Nie je žiadnou novinkou. Najlepšie na tom je, že Vám gravír vieme navrhnúť, nakresliť. Gravírujeme priamo v našom showroome v Košiciach pomocou najmodernejšiej laserovej technológie a Vy môžete byť priamo pritom.

Okrem svadobných obrúčok Vám odkaz ukryjeme aj do zásnubného prsteňa. Navštívte nás, radi Vám pri výbere z našej ponuky poradíme osobne.

 

 

 

 

 

 

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.