Šablóny

BURZA DIAMANTOV Ako jedny z mála predajcov sme súčasťou diamantovej burzy. Naše diamanty majú certifikáty. Vybrať diamant BURZA DIAMANTOV Ako jedny z mála predajcov sme súčasťou diamantovej burzy. Naše diamanty majú certifikáty. Vybrať diamant Desaťročia profesionálnych skúseností k Vašim službám. Naše šperky sú výnimočné. Buďte výnimočný s nami. Dohodnúť stretnutie Jediný a jedinečný SNY DO REALITY […]
BURZA DIAMANTOV

Ako jedny z mála predajcov sme súčasťou diamantovej burzy.

Naše diamanty majú certifikáty.

Vybrať diamant

BURZA DIAMANTOV

Ako jedny z mála predajcov sme súčasťou diamantovej burzy.

Naše diamanty majú certifikáty.

Vybrať diamant

Desaťročia profesionálnych skúseností k Vašim službám.

Naše šperky sú výnimočné. Buďte výnimočný s nami.

Dohodnúť stretnutie

Jediný a jedinečný

SNY DO REALITY

Jedinečný šperk si vyžaduje jedinečný diamant. Ten Vám doručíme priamo z diamantovej burzy. Naši dizajnéri a zlatníci sí pripravení zhmotniť vaše sny do reality. Kvalitná ručná práca naších majstrov zlatníkov a moderné technológie 3D modelovania a 3D tlače nám umožňujú vytvoriť šperk po akom ste vždy túžili.

Vybrať šperk

Nekonečná
láska

Pre svoju pevnosť a trvácnosť sa stali symbolom nekonečnej lásky ako ozdoba zásnubných prsteňov, svadobných obrúčok a iných šperkov. Vybrať ten správny je však veda, ktorú Vás chceme naučiť.

Vstúpte s nami do žiarlivého sveta diamantov a drahokamov.

Máte záujem o šperk na mieru? Ozveme sa Vám.

Stránka je v rekonštrukcii a bude čoskoro dostupná.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.