Vyrábame svadobné obrúčky, zásnubné prstene a iné šperky.

Našou vášňou je výroba šperkov na mieru – od návrhu 3D vizualizácie po hotový klenot. Ak máte záujem o špecialny drahokam vybrúsime ho pre Vás na mieru.

Bez kompromisov v tej najvyššej kvalite.
Inovatívne postupy a moderné technológie zo zlata a platiny.

Vyberte si z bohatej ponuky šperkov, ktoré pre Vás vyrábame vo vlastnej zlatníckej dielni v Budapešti, na mieste s veľkolepou zlatníckou históriou, kde sa výrabali šperky už za čias Márie Terézie (18. storočie).

Radi prijmeme každú výzvu.
Erik Égner
CEO
Lukáš Staroň
CIO
Ladislav Kelemen
CSO
Boris Belluš
Manager prevádzky BA
Dominika Štofaňáková
predaj
Laura Hreňo
Manager prevádzky KE
Viliam Ílleš
fasér
Haris Čeljo
3D
Erika Urbánová
predaj
Barbara Benczeová
predaj
Navštívte naše unikátne priestory osobne.
Naše šperky
sú výnimočné.
Buďte výnimočný
s nami.
Sme overený predajca registrovaný na Puncovom úrade SR.

Naše šperky sú označené puncovou značkou schválenou Puncovým Úradom. Sme partnerom celosvetovo najuznávanejšieho gemologického inštitútu na klasifikáciu diamantov, drahých kameňov a perál- GIA, ktorý vydáva uznávaný certifikát pravosti a pôvodu diamantu.

Máme pre vás viac ako
1500
obrúčok.
Bekim & Laura

EGNE som objavil cez instagram a veľmi ma svojou prácou zaujali. Keď som ich navštívil osobne kvôli zásnubnému prsteňu so všetkým mi vyšli v ústrety. Navrhli a vyrobili ho presne podľa mojich predstáv. Dnes máme od EGNE aj svadobné obrúčky a iné šperky.

Martin & Veronika

Toľko svadobných obrúčok pokope som v živote nevidel. Ďakujem za super prístup a chválim aj krásne priestory. Určite odporúčam.

Mirka BuBlie & Miro EKG

Ďakujeme krásne EGNE, za skvelý prístup a široký výber prsteňov. Taktiež za pomoc pri výbere a finálnu úpravu veľkosti. Showroom je nádherný, jednoznačne najkrajší v Košiciach aj široko ďaleko. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Vás.

Matúš & Ivana

V tom strese, čo sme mali s obrúčkami, nám super padlo navštíviť predajňu EGNE. Pripadali sme si tam ako v obývačke u známych a atmosféra pri rozhovore s pánom, ktorý nás obsluhoval, nemala od toho tiež ďaleko. Kamarátsky prístup a profesionalita v jednom. Veľká vďaka!

Mirko & Simona

Veľmi príjemný personál , profesionálny prístup, celý showroom krásne ladí a výber je skutočne obrovský ! My už obrúčky na mieru mame doma:) odporúčam!

Vaša cesta k láske začína tu.
Je potrebné sa ku vám na návštevu objednať vopred?

Na stretnutie v Showroome Košice sa nemusíte objednávať no odporúčame to v prípade, že k nám cestujete z väčšej diaľky alebo chcete mať pri výbere obrúčok istotu, že vás nebude nikto rušiť a náš personál sa vám bude ihneď venovať. Otváracia doba zlatníctva / Showroomu Košice je v pracovné dni od 10:00 do 18:00, v stredu a vo štvrtok od 10:00 do 19:00 a počas víkendov máme otvorené v sobotu od 10:00 do 14:00.

Kde sa vaše zlatníctvo v Košiciach nachádza?

Predajňa EGNE sa rozpestiera na dvoch poschodiach jednej z najkrajších budov na Hlavnej ulici, košičanom dobre známej ako Žobrákov Dom. Budova sa nachádza na pol ceste medzi kaviarňou Slávia a cukrárňou Aida, oproti Morovému stĺpu pri malej fontáne. Adresa je Hlavná 71, Košice.

Dá sa za šperky platiť starým zlatom?

Áno, náš vyškolený personál vám šperk ohodnotí a odpočíta z ceny nového šperku. V košickom zlatníctve disponujeme modernou röntgenovou technológiou vďaka ktorej vieme zistiť obsah drahého kovu vo vašom starom šperku alebo jeho úlomkoch s maximálnou presnosťou. Následne vám hodnotu zlata na základe jeho obsahu v danom predmete a hmotnosti vykalkulujeme. Celý proces trvá zopár minút a je maximálne transparentný.

Poskytujete v košickom zlatníctve opravu šperkov?

Áno, okrem bežného čistenia či obnovy povrchu šperkov vykonávame opravy v celom rozsahu – umožňuje nám to vlastná zlatnícka dielňa vybavená najnovšími technológiami a skúsený tím zlatníkov. Každú opravu šperku je potrebné individuálne prekonzultovať. Náš odborný personál individuálne prehodnotí opravu vášho zlatého klenotu, odhadne cenu opravy a čas potrebný na realizáciu.

Gravírujete do svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov?

Áno, naše šperky podľa požiadavky zákazníka gravírujeme priamo v košickej predajni. Disponujeme špičkovou laserovou technológiou, pomocou ktorej vieme gravírovať prstene široké už od 1 mm. Okrem ľubovoľného textu dokážeme gravírovať odtlačky prstov ale aj rôzne symboly či dokonca kresby.

Potrebujem iba vyčistiť šperk, poskytujete túto službu na počkanie?

Áno, sme vám kedykoľvek počas otváracích hodín plne k dispozícii. Odborné čistenie vykonávame na počkanie priamo v predajni. Okrem čistenia špecializovanou zlatníckou chémiou Vám šperky vyčistíme aj v ultrazvuku. V prípade potreby lesklé povrchy zlata a platiny jemne preleštíme, odstraníme tak povrchové škrabance.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.