Majstrovská kvalita

Potrpíme si na dokonalé remeselné spracovanie šperku v každom jeho detaile. Moderné technológie a desiatky rokov skúseností nám umožnujú vyrábať tie najkrajšie šperky v dokonalej kvalite.

jedinečný, ručne vyrobený šperk

Šperky EGNE vyrábame vo vlastnej zlatníckej dielni.

Ak máte predstavu o svojom budúcom šperku, radi ho pre Vás navrhneme a vyrobíme na mieru.

Dokonalý
šperk

Pri navrhnovaní a výrobe dokonalých šperkov zhodnocujeme skúsenosti naších rodičov a starých rodičov, ktorí sa taktiež venovali tomuto krásnemu remeslu.

Overená
kvalita

Naša práca je tou najlepšiou vizitkou. O jej kvalite hovoria tisíce spokojných zákazníkov. Budeme radi, ak sa pridáte k nim.

Nadštandarný
servis

Tím EGNE je pre Vás vždy k dispozícii. Či už prostredníctvom telefónu, e-mailu, socíalnych sietí ale aj osobne v Košiciach a čoskoro aj v Bratislave.

Showroom a predajňa v Košiciach

Navštívte nás priamo v centre mesta, na Hlavnej 71 v Košiciach, adrese známej aj ako Žobrákov dom.

Nenechajte sa pomýliť touto prezývkou. Za dverami z ulice vás privítame v predajni na prízemí venovanej zásnubným prsteňom a šperkom našej výroby. Historické schodisko vás vyvedie do priestorov showroomu svadobných obrúčok na prvom poschodí.

Priestory EGNE sme si nevybrali náhodou. Sú súčasťou zážitku, ktorý vám prinášame.

Predajňa a Showroom Košice

Referencie

Martin & Veronika

Toľko svadobných obrúčok pokope som v živote nevidel. Ďakujem za super prístup a chválim aj krásne priestory. Určite odporúčam.

Mirka BuBlie & Miro EKG

Ďakujeme krásne EGNE, za skvelý prístup a široký výber prsteňov. Taktiež za pomoc pri výbere a finálnu úpravu veľkosti. Showroom je nádherný, jednoznačne najkrajší v Košiciach aj široko ďaleko. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Vás.

Matúš & Ivana

V tom strese, čo sme mali s obrúčkami, nám super padlo navštíviť predajňu EGNE. Pripadali sme si tam ako v obývačke u známych a atmosféra pri rozhovore s pánom, ktorý nás obsluhoval, nemala od toho tiež ďaleko. Kamarátsky prístup a profesionalita v jednom. Veľká vďaka!

Mirko & Simona

Veľmi príjemný personál , profesionálny prístup, celý showroom krásne ladí a výber je skutočne obrovský ! My už obrúčky na mieru mame doma 🙂 odporúčam!

Bekim & Laura

EGNE som objavil cez instagram a veľmi ma svojou prácou zaujali. Keď som ich navštívil osobne kvôli zásnubnému prsteňu so všetkým mi vyšli v ústrety. Navrhli a vyrobili ho presne podľa mojich predstáv. Dnes máme od nich aj svadobné obrúčky, náhrdelníky s našim poslušným psíkom Čilom a zlatý diamantový invalidný vozík (na krk).

 

Ján & Julka

Máte obrovský výber, určite najväčší v Košiciach a široko-ďaleko. Naša voľba padla na obrúčky z ružového zlata, s ktorými sme nadmieru spokojní.

Peter & Andrea

Ďakujeme za krásny zásnubný prsteň a nádherné svadobné obrúčky ❤️ sme maximálne spokojní. Aj za ochotu a trpezlivosť pri výbere.

Peter & Lucia

Ďakujem Egne za krásny prsteň je to hotová dokonalosť. Úplne ste mi s ním splnili môj sen. Môj drahý ma požiadal o roku v Budapešti hotel Ritz Carlton rooftop a bola to krása pri západe slnka s výhľadom na celé mesto. Pred vašim zlatníctvom sa prejdeme viackrát do týždňa na Hlavnej v Košiciach a stále som len pokukovala na tie krásne prstienky s malou dušičkou, ale sny sa naozaj stávajú skutočnosťou. Ďakujem.

Miroslav & Ľudka

Veľmi nás prekvapilo, že pri návšteve vášho showroomu sme nestáli nad sklenenými vitrínami ale mohli si všetko prezerať a skúšať. Dobre ste nám poradili a sme veľmi spokojní. Je tomu už viac ako rok čo som u vás vyberal zásnubný prsteň. Dnes máme od vás už aj krásne obrúčky.

Martin & Gabika

Keď som vyberal prsteň pre ženu svojho života, chcel som niečo originálne a vyrobené na mieru. Čo len tak vo výklade nenájdem. To všetko mi splnili v EGNE na 100%. Neskôr sme si dali vyrobiť aj obrúčky a sme veľmi spokojní. Takže, keď nabudúce šperk, tak už len od EGNE.

Nie ste si istý veľkosťou prsteňa?

Sada na meranie

Chystáte sa objednať prsteň a neviete, akú veľkosť potrebujete? Vyplňte formulár nižšie a my vám zdarma zašleme meraciu sadu pre správne zistenie potrebnej veľkosti prsteňa.